موشن گرافیک ارزان نخرید!

ساخت موشن گرافیک ارزان

چرا توصیه نمی کنیم موشن گرافیک ارزان بخرید!

یکی از معیارهای مهم در انتخاب شرکت خدمات دهنده ساخت موشن گرافیک علاوه بر نرخ تبدیل ویدیو و اثر گذاری بر مخاطب، قیمت ساخت موشن گرافیک است.

در این مقاله از مجله کلیپ” به تحلیل ارزش اقتصادی موشن گرافیک ها و نرخ بازگشت سرمایه این سبک از ویدیو مارکتینگ می پردازیم.

ممکن است خواننده این صفحه پس از تصمیم به سفارش دادن ساخت موشن گرافیک بخواهد هزینه های احتمالی پروژه خود را ارزیابی و مقایسه کند؛ متداول ترین موشن گرافیک های دنیا با قالب ها و وکتور های آماده ای ساخته می شوند که از ویدیو های آماده سایت هایی مثل Videohive خریداری و ساخته می شوند.

موشن گرافیک های آماده می توانند از یک تا صد دلار قیمت داشته باشند. علاوه بر این شرکت های ساخت موشن گرافیک و فریلنسرهای طراح هم از قالب های آماده استفاده می کنند. و در صورت نیاز به اختصاصی بودن پروژه ها تمامی فرآیندهای را از ابتدا طراحی می کنند.

 

موشن گرافیک ارزان از نظر ما چیست؟

آنچه ما موشن گرافیک ارزان می نامیم ساده ترین طراحی گرافیکی است که با موسیقی رایگان متحرک سازی شده است. این طراحی می تواند وکتور های و طراحی های گرافیکی سایت هایی مثل Freepick باشند. یا طراحی بسیار ساده ای که فاقد هرگونه جذابیت و جزئیات فیزیکی زیبا هستند. علاوه بر این فعالیت Voice over روی این فیلم انجام نمی شود یا با کیفیت بالا انجام می شود.

وکتورهای آماده و ضبط شده همگی به راحتی از وبسایتهای مختلفی با اندکی جستجو قابل دانلود هستند.

زمانی که می گوییم موشن گرافیک ارزان نخرید با دو هدف اطمینان استفاده از سایت هاییست که کپی رایت رایگان دارند و دوم به اطمینان از کپی نبودن موشن گرافیک به خواننده این مقاله هشدار می دهیم.

در صورتی که بودجه ی شما برای ساخت موشن گرافیک محدود است ما در ساخت کلیپ به شما سطح اقتصادی را به جای خرید موشن گرافیک ارزان پیشنهاد می کنیم.

 

آموزش به جای خرید موشن گرافیک ارزان

در صورتی که به ساخت موشن گرافیک علاقه دارید می توانید برای هدف خود موشن گرافیک های حرفه ای و خلاقانه ای به جای خرید موشن گرافیک ارزان بسازید. در یوتیوب و سایت آپارات آموزش های رایگان ساخت موشن گرافیک را تماشا کنید تا به این هنر بیشتر آشنا شوید.

 

به جای خرید موشن گرافیک ارزان خودتان موشن گرافیک بسازید.

در صورتی که علاقه به یادگیری و ساخت موشن گرافیک در استودیو فردا هستید، فرم فرصت های شغلی را پر کنید. روابط عمومی ما با شما تماس می گیرند و می توانید در کارآموزی ساخت موشن گرافیک شرکت کنید.

 

تفاوت موشن گرافیک حرفه ای با موشن گرافیک ارزان

یک موشن گرافیک حرفه ای دارای طراحی اختصاصی، سناریو مشخص، رنگ مناسب، متحرک سازی، موسیقی و گوینده حرفه ای است. و برای متن ها و عنوان ها تایپو گرافی های اختصاصی انجام می شود. هر المان در فرآیند ساخت موشن گرافیک می تواند به صورت اختصاصی انتخاب و طراحی شود. در فرآیند طراحی اختصاصی برای ساخت موشن گرافیک حرفه ای، برای هر فرآیند انتخاب حرفه ای انجام می شود.

برای ساخت کلیپ موشن گرافیک که زمان کلیپ ایده آل یک و نیم دقیقه است از اصل ویدیو مارکتینگ استفاده می شود. اما در مقایسه با موشن گرافیک ارزان سعی می شود ویدیو کلیپی ساخته شود که از وکتور رایگان یا از پیش طراحی شده در آن استفاده می شود.

موشن گرافیک حرفه ای لبخند ارغوانی به سفارش شرکت ارتباطات رایتل را در ادامه تماشا می کنید.

 

درخواست سفارش ساخت موشن گرافیک

با سفارش ساخت موشن گرافیک، کارشناس ساخت کلیپ اطلاعت مورد نظر شما را دریافت می کند. و در جریان تولید چهار فرآیند طراحی، متحرک، صداگذاری و تدوین حرفه ای انجام می شود. کارشناس ساخت کلیپ از اولین ارتباط تا زمان تحویل موشن گرافیک قدم به قدم پیشرفت پروژه را به شما اطلاع می دهد و در اجرای اصلاحیه های شما همراه شما خواهد بود.

برای استفاده از مشاوره رایگان کارشناسان و اطلاع از تعرفه های ساخت موشن گرافیک کافیست با ما تماس بگیرید یا در خواست مشاوره خود را ارسال کنید.

مشاوره موشن گرافیک

کارشناسان ما با شما تماس می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *